biela.tma

Ani neviem čo

Nechcela som o tom písať. Ozaj nie.
08.01.2009 20:16:07 | celý článok | osobné | Bla Bla Bla | komentáre: 1

Čo sa deje pod perinkou???

Celkom by ma zaujímalo, čo sa pod ňou skrýva...
07.01.2009 13:45:09 | celý článok | kultúra a spoločnosť | čo ma zaujalo | komentáre: 1

Kristus, alebo Barabáš

Keď som vo včerajších novinách SME začala čítať článok pána Lajosa Grendela, ani ma nenapadlo, že jeho obsah bude taký, aký bol.
06.01.2009 11:07:34 | celý článok | kultúra a spoločnosť | čo ma zaujalo | komentáre: 1

Čo spraví taký status na facebooku...

Nedávno som sa v SME dočítala, že jednou z najviac expandujúcich sociálnych sietí tohoto roku sa stala doména facebook.com. Tiež patríte medzi pravidelných návštevníkov?
03.01.2009 00:00:00 | celý článok | médiá | Bla Bla Bla | komentáre: 1

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014