biela.tma
Don´t blame me... I just love fashion
Nie som shopaholic. Nechodím oblečená podľa najnovších trendov, ktoré na mňa žmurkajú zo ženských časopisov. A predsa môžem povedať, že módu milujem.
09.11.2009 23:00:33
|
celý článok
|
osobné
|
čo ma zaujalo
|
komentáre: 5
navigácia
domov
rss/xml
odkaz autorovi
blog.portal.sk
témy
Bla Bla Bla
čo ma zaujalo
čo ma náhle napadlo
archív
«« 2008
2009
2010 »»
november 2009
október 2009
august 2009
marec 2009
február 2009
január 2009
odkazy
rozšírenia
Počet zhliadnutí:
Prevádzkované na CMS
TeaGuru
spoločnosti
Singularity, s.r.o.
, © 2004-2014