biela.tma

Don´t blame me... I just love fashion

Nie som shopaholic. Nechodím oblečená podľa najnovších trendov, ktoré na mňa žmurkajú zo ženských časopisov. A predsa môžem povedať, že módu milujem.
09.11.2009 23:00:33 | celý článok | osobné | čo ma zaujalo | komentáre: 5

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014