biela.tma

Nie som pesimista

Je fajn byť optimistom. Hlavne, keď vám je nahovno (sorry za výraz, ak niekoho náhodou irituje).
09.03.2009 19:22:22 | celý článok | osobné | čo ma zaujalo | komentáre: 1

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014