biela.tma
Som len lesná víla
...alebo aj nie?
20.08.2009 23:47:36
|
celý článok
|
osobné
|
čo ma náhle napadlo
|
komentáre: 3
Sliepky a Chanel
Sedím si tu, pozerám na červený lak, ktorý mám na nechtoch na nohách a zvažujem svoje možnosti.
04.08.2009 00:13:09
|
celý článok
|
osobné
|
Bla Bla Bla
|
komentáre: 3
navigácia
domov
rss/xml
odkaz autorovi
blog.portal.sk
témy
Bla Bla Bla
čo ma zaujalo
čo ma náhle napadlo
archív
«« 2008
2009
2010 »»
november 2009
október 2009
august 2009
marec 2009
február 2009
január 2009
odkazy
rozšírenia
Počet zhliadnutí:
Prevádzkované na CMS
TeaGuru
spoločnosti
Singularity, s.r.o.
, © 2004-2014