biela.tma

Som len lesná víla

...alebo aj nie?
20.08.2009 23:47:36 | celý článok | osobné | čo ma náhle napadlo | komentáre: 3

Sliepky a Chanel

Sedím si tu, pozerám na červený lak, ktorý mám na nechtoch na nohách a zvažujem svoje možnosti.
04.08.2009 00:13:09 | celý článok | osobné | Bla Bla Bla | komentáre: 3

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014